TIOgroup jest agencją pracy tymczasowej. Pracowników rekrutujemy wykorzystując ofertę doświadczonych i sprawdzonych partnerów (agencje pośrednictwa pracy) z Ukrainy i innych krajów Europy Wschodniej. Nasza oferta obejmuje pracowników, którzy przeszli wstępną kwalifikację i spełniają wymogi formalno-prawne obowiązujące na rynku pracy w Polsce. Swoje usługi oferujemy na terenie całej Polski a nasza oferta powinna zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

Oferujemy następujące modele współpracy:

  1. Pośrednictwo pracy – Poszukujemy, rekrutujemy i przekazujemy pracowników odpowiadających określonym przez Państwo kryteriom.
  2. Praca tymczasowa – jest specyficzną formą zatrudnienia, polegającą na delegowaniu pracowników zatrudnionych przez podmiot jakim jest agencja pracy tymczasowej do pracy na rzecz Klienta. Po stronie agencji pracy tymczasowej pozostają obowiązki związane z zatrudnieniem pracownika oraz obsługą kadrowo-płacową, a rozliczenie z Państwem następuje na podstawie faktury VAT.
  3. OUTSOURCING, LEASING PRACOWNIKÓW – obejmuje wynajem pracowników tymczasowych, skierowanych przede wszystkim do pracy między innymi w fabrykach, zakładach produkcyjnych, w hotelach, w magazynach, oraz pracowników sezonowych w rolnictwie, budownictwie i wielu innych działach gospodarki.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na naszej stronie internetowej, a w przypadku pojawienia się pytań i wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.