KURSY JĘZYKA POLSKIEGO  WARSZAWA 2017

  1. Kursy indywidualne języka polskiego dla profesjonalistów, dla osób, które chcą zamieszkać i pracować w swoim zawodzie w Polsce, które mają wykształcenie i kwalifikacje w swoich dziedzinach (inżynierowie, lekarze, nauczyciele itp.)
  • Lekcje indywidualne
  • Język ogólny i specjalistyczny
  • Pakiety lekcji w specjalnych cenach. Minimalna wykupiona liczba lekcji 20×90 minut – 2400 zł (60 zł za 45 minut) 20×60 minut – 1400 zł (70 zł za 60 minut)

OPIS KURSU: Kursy indywidualne skierowane są do osób, które mają ponadprzeciętne oczekiwania związane z nauką języka lub ich styl pracy wymaga od nich dużej elastyczności.  Lekcje dostosowane do poziomu zaawansowania językowego. Program nauki oparty jest na europejskim opisie poziomów językowych według skali Rady Europy.

Przed rozpoczęciem każdego kursu odbywa się wstępne spotkanie z lektorem, który poznaje potrzeby oraz poziom Słuchacza i ustala z nim plan nauki. Przed kursem dla osób już znających język przeprowadzany jest test poziomujący, na początku kursu lektor przygotowuje i prezentuje program kursu. Program zawiera oprócz zagadnień z języka ogólnego również elementy języka specjalistycznego, branżowego.

Lekcje indywidualne są całkowicie dostosowane do poziomu,  potrzeb i wymagań Słuchacza. W trakcie i na koniec kursu przeprowadzane są testy sprawdzające, a na koniec  treningu lektor przedstawia raport postępu oraz zaświadczenie o ukończeniu kursu i osiągniętym poziomie. Słuchacz otrzymuje indywidualne wsparcie lektora, a program treningu jest oparty na modelu tutoringu, czyli określeniu celu nauki oraz kroków zmierzających do jego osiągnięcia.

Prowadzący cały czas koncentruje się na realizacji celów jednej osoby i wspólnie zmierza do ich osiągnięcia. Zajęcia prowadzone są w miejscu oraz czasie najlepszym dla osoby uczącej się. Na kursach indywidualnych Słuchaczy mogą również przygotować się do egzaminów certyfikacyjnych oraz do egzaminów z języka specjalistycznego wymaganych w środowisku pracy. W cenie lekcji są materiały dodatkowe, tj. kopie oraz konsultacje z lektorem.

  1. Kursy grupowe adaptacyjne, ogólne, przygotowujące do życia, pracy i studiów w Polsce
  • KURS SEMESTRALNY REGULARNY 60 lekcji x 45 minut, CENA ZA OSOBĘ 1200 ZŁ
  • KURS LETNI INTENSYWNY 4 tygodnie 80 lekcji x 45 minut. Lipiec, sierpień, wrzesień, CENA ZA OSOBĘ 2000 ZŁ

OPIS KURSU: język ogólny, zajęcia dostosowane do poziomu kursantów, na lekcjach ćwiczone są wszystkie sprawności: czytanie, słuchanie/rozumienie, pisanie/ortografia, mówienie. W trakcie i na koniec kursu przeprowadzane są testy sprawdzające, a na koniec  treningu lektor przedstawia raport postępu oraz zaświadczenie o ukończeniu kursu i osiągniętym poziomie.

Słuchacz otrzymuje indywidualne wsparcie lektora, a program treningu jest oparty na modelu tutoringu, czyli określeniu celu nauki oraz kroków zmierzających do jego osiągnięcia. W cenie lekcji są materiały dodatkowe, tj. kopie oraz konsultacje z lektorem.
*Powyższa oferta ma charakter informacyjny. Niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

ELEMENTY DODATKOWE:

Wyżywienie – mogą gotować sami. Zorganizować im na początku jeden dzień przed kursem spacer po Warszawie, żeby poznali potrzebne do przeżycia miejsca – jak sklepy, bary, restauracje
Noclegi – jest duży wybór hosteli i apartamentów.